9.1. festival Hlína, Hlinsko
20.1. exhibice Anděl, Plzeň
23.1. exhibice U Strejčka, Nymburk
26.1. exhibice Café V Lese, Praha
27.1. exhibice Široko, České Budějovice
5.2. První bytslam Dejvice, Praha
13.2. exhibice Modrý trpaslík, Česká Třebová
17.2. exhibice Rock Café. Praha
23.2. exhibice Anděl, Plzeň
25.2. exhibice Božák, Teplice
29.2. První exhibice AC klub, Hradec Králové
1.3. exhibice Café Atlas. Brno
8.3. Femislam Divadlo hudby, Olomouc
11.3. exhibice Továrna, Zlín
18.3. exhibice Pracovna, Praha-Žižkov
19.3. exhibice Kafé v kině, Veselí nad Moravou
22.3. exhibice StudentFest Klub FAMU, Praha
23.3. exhibice Café V lese, Praha
23.3. exhibice Velbloud, České Budějovice
30.3. exhibice Anděl, Plzeň
1.4. Anatol Svahilec (bez přátel) Zach’s Pub, Plzeň
2.4. exhibice Garáž: Trojka, Tachov
6.4. Slam žen Café Atlas, Brno
13.4. workshop Hraničář, Ústí nad Labem
15.4. Bytslam Dejvice, Praha
21.4. exhibice vol. 22 Rock Café, Praha
22.4. první velká exhibice v Ostravě, Klub Parník
26.4. exhibice Anděl, Plzeň
29.4. Anatol bez přátel Café Portal, Uherské Hradiště
1.5. Studentský Majáles, Praha
2.5. Majáles, Zlín
3.5. exhibice Café Atlas, Brno
6.5. Dudlík fest Chapeau Rouge, Praha
7.5. „Japonský“ slam Bio Oko, Praha
7.5. exhibice Kino Varšava, Liberec
10.5. exhibice Fénix Club, Zlín
12.5. Kladivo huby Divadlo hudby, Olomouc
18.5. exhibice Café V Lese, Praha
21.5. exhibice open air U Strejčka, Nymburk
24.5. exhibice AC klub, Hradec Králové
25.5. exhibice Anděl, Plzeň
31.5. workshop a exhibice Hraničář, Ústí nad Labem
7.6. exhibice Café Atlas, Brno
8.6. mezinárodní exhibice Hoblina, Olomouc
9.6. mezinárodní bytslam Karlín, Praha
10.6. exhibice Underground, Litomyšl
18.6. exhibice KC LaRitma, Aš
18.6. exhibice festival Zpatra, Praha
22.6. exhibice U Zacha, Plzeň
24.6. exhibice kino Hvězda, Uherské Hradiště
24.6. Open Air program, Hradec Králové
25.6. exhibice Moskyto, Domažlice
30.6. exhibice Café V Lese, Praha
9.7. exhibice Pohoda, Trenčín
18.7. Open air U Zvonu, Plzeň
23.7. exhibice Trafostanice, Tábor
27.7. exhibice Literární stan LFŠ, Uherské Hradiště
1.8. exhibice Tiskárna na vzduchu, Praha
31.8. exhibice U Zacha, Plzeň
14.9. Česko-belgický slam Rock Café, Praha
27.9. exhibice AC Klub, Hradec Králové
6.10. Svahilcův křest, Papírna, Plzeň
8.10. slam poetry show Muzikograf, Blansko
10.10. křest Poněkud ponuré poezie, Praha
11.10. exhibice Café Atlas, Brno
12.10. kvalifikace Café V Lese, Praha
14.10. bytslam Hradčanská, Praha
19.10. kvalifikace Moving Station, Plzeň
20.10. Duo Slam 2016 Divadlo hudby, Olomouc
24.10. exhibice+workshop Venuše ve Švehlovce, Praha
26.10. workshop+exhibice Klub 29, Pardubice
2.11. exhibice Café Atlas, Brno
3.11. kvalifikace AC Klub, Hradec Králové
4.11. kvalifikace Stará Aréna, Ostrava
5.11. kvalifikace kino Varšava, Liberec
8.11. kvalifikace Divadlo hudby, Olomouc
10.11. exhibice 24 Rock Café, Praha
15.11. kvalifikace Hraničář, Ústí nad Labem
18.11. exhibice Kafé v kině, Veselí nad Moravou
19.11. kvalifikace klub Mír, Uherské Hradiště
22.11. česko-německá exhibice Anděl, Plzeň
23.11. kvalifikace Café Atlas, Brno
23.11. kvalifikace Horká vana, České Budějovice
25.11. exhibice 15kafe, Zlín
3.12. Master slam MeetFactory, Praha
6.12. Master slam Café Atlas, Brno
7.12. UP Masters slam Divadlo hudby, Olomouc
14.12. Master slam Anděl, Plzeň
16.12. Adventní slam Café V Lese, Praha
Přidejte odpověď